Bejelentkezés

GYEVI Zsongás eredmények

Jegyzőkönyv: ALgyő 2014. október 21.

 20 m lány mell
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:20,30
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:21,63
3 Gubacsi Réka 2006 Algyő 00:25,21
3. Farkas Maja 2006 Algyő 00:25,21
5 Bella Sára 2006 Algyő 00:27,10


 20 m fiú mell
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:16,60
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:18,06
3 Kertész Mihály 2006 Algyő 00:19,54

4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:20,18
5 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:20,20
6 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,26
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:21,27
8 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:22,68
9 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:23,28
10 Kovács Bálint 2007 Algyő 00:24,56
11 Mucsi Nimród 2007 Algyő 00:28,89


60 m lány mell
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:51,42
2 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:59,10
3 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:02,14
4 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:11,45
5 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:13,93
6 Tóth Virág 2003 Algyő 01:26,89

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:51,40
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:52,52
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:54,89


60 m fiú mell
Korcsoport: 3
1 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:59,68
2 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:00,04
3 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,11
4 Pap Csaba 2003 Algyő 01:04,23

5 Juhász József 2003 MAKÓ 01:04,26
6 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:11,62
7 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:12,19
8 Kis Máté 2003 Algyő 01:17,02
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:18,42
10 Igaz Roland 2003 Algyő 01:20,02
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:48,54
2 Pap Dániel 2001 Algyő 00:54,64
3 Bús Tamás 2001 Algyő 01:00,04
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 01:00,39
5 Belovai Krisztián 2001 Algyő 01:05,07
6 Szalontai Botond 2001 Algyő 01:07,20


40 m lány mell
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:38,43
2 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,54
3 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:39,59
4 Szutor Adél 2004 Algyő 00:39,66
5 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:40,42
6 Karasz Luca 2005 Algyő 00:40,99
7 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:41,39
8 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:41,56

9 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:41,91
10 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:42,27
11 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:42,51
12 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:43,42
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:44,30
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:44,39
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,95
16 Kucska Lili Anna 2004 Algyő 00:53,15
17 Varga Liza 2005 Algyő 00:55,96

 40 m fiú mell
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:35,32
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:35,40
3 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:39,33
4 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:40,17
5 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:40,38

6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:40,94
7 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:42,86
8 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:42,86
9 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:43,59
10 Németh Bercel 2005 Algyő 00:44,13
11 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:46,98

12 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:49,46
13 Tóth Erik 2004 Algyő 00:50,43
14 Borbás Bálint 2004 Algyő 00:52,85


20 m lány hát
Korcsoport: 1
1 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,30
2 Füzesy Vanda 2006 Algyő 00:20,32
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:20,87
4 Belovai Fanni 2007 Algyő 00:24,77
5 Mircse Petra 2007 Algyő 00:28,80
6 Pap Henrietta 2007 Algyő 00:33,31

 20 m fiú hát
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,10
2 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
3 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:17,88
4 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:19,41
5 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:19,58
6 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:19,69
7 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:20,27
8 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:20,95


60 m lány hát
Korcsoport: 3
1 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:49,58
2 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:49,84
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:54,66
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:57,99
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 01:01,89
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 01:05,73
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:09,98
8 Igaz Nikoletta 2003 Algyő 01:14,51
9 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:23,85

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:45,29
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:46,82
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:49,42

60 m fiú hát
Korcsoport: 3
1 Demecs Botond 2002 Algyő 00:55,48
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:57,31
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,52
4 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:59,82
5 Karasz Bence 2002 Algyő 01:00,76
6 Juhász József 2003 MAKÓ 01:01,98
7 Horváth Dominik 2003 Algyő 01:07,78
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:52,02
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:52,85
3 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:57,21
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:57,65

40 m lány hát
Korcsoport: 2
1 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:37,26
2 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:38,62

3 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:39,89
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:39,94
5 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:40,31
6 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:40,54
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:40,76
8 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:43,20

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:44,05
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:44,43
11 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:44,77
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:46,49
13 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:50,76
14 Balogh Lili 2005 Algyő 01:02,03

40 m fiú hát
Korcsoport: 2
1 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:33,64
2 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:34,60
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:37,78

4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:39,13
5 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:40,09
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:41,59
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:42,45
8 Bogdán Bence 2004 Algyő 00:42,60
9 Szénási Kristóf 2005 Algyő 00:44,31
10 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:47,02
11 Borbás Bálint 2004 Algyő 01:03,05

20 m lány gyors
Korcsoport: 1
1 Fazekas Réka Anna 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:15,02
2 Szabó Blanka Napsugár 2006 Algyő 00:18,03
3 Farkas Maja 2006 Algyő 00:19,25

20 m fiú gyors
Korcsoport: 1
1 Paksi Zsombor 2006 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:13,66
2 Fülöp Bulcsú 2007 MAKÓ 00:14,54
3 Novák Bálint 2007 MAKÓ 00:14,67
4 Tamás Zsombor 2006 MAKÓ 00:15,07
5 Székelyhidí Apor 2006 MAKÓ 00:15,95
6 Varga Sándor 2006 MAKÓ 00:17,04
7 Zahuczky Dávid 2006 Algyő 00:17,07
8 Dobó Dániel 2007 MAKÓ 00:17,17
9 Horváth Dávid 2007 Algyő 00:25,34

60 m lány gyors
Korcsoport: 3
1 Kothencz Petra 2002 Makói Úszó Klub 00:41,89
2 Varga Réka 2002 Makói Úszó Klub 00:41,92
3 Túri Edina 2003 Makói Úszó Klub 00:42,16
4 Kis Fanni 2003 Algyő 00:50,44
5 Rózsa Viktória 2003 Algyő 00:57,80
6 Kertész Tekla 2002 Algyő 00:58,31
7 Mircse Gréta 2003 Algyő 01:03,34
8 Juhász Enikő 2003 Algyő 01:07,51

Korcsoport: 4
1 Nagy Natália 2001 Algyő 00:40,43
2 Fekete Fruzsina 2001 Makói Úszó Klub 00:40,88
3 Greksa Kinga 2001 Algyő 00:43,95

60 m fiú gyors
Korcsoport: 3
1 Juhász József 2003 MAKÓ 00:45,42
2 Magyar Gábor 2003 MAKÓ 00:45,73
3 Dézsi Levente Péter 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:45,92
4 Karasz Bence 2002 Algyő 00:48,52
5 Horváth Dominik 2003 Algyő 00:49,23
6 Demecs Botond 2002 Algyő 00:49,65

7 Kocsis Abosa Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:50,70
8 Bokányi Krisztófer Zsolt 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:57,42
9 Varga Attila 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 01:01,70
Korcsoport: 4
1 Rózsa Alex 2000 Algyő 00:41,98
2 Gyömbér Mihály 2001 Algyő 00:44,62
3 Pap Dániel 2001 Algyő 00:50,20
4 Bíbor Martin 2001 Algyő 00:53,91
5 Szalontai Botond 2001 Algyő 00:55,04

40 m lány gyors
Korcsoport: 2
1 Cérna Ramona 2004 MAKÓ 00:31,41
2 Borka Panna 2004 MAKÓ 00:32,00
3 Ördög Boglárka 2004 Algyő 00:32,36
4 Mazurák Ivett 2004 Algyő 00:32,42
5 Tóth - Kása Sára 2005 Algyő 00:32,53

6 Siket Enikő 2004 MAKÓ 00:32,64
7 Szutor Adél 2004 Algyő 00:34,26
8 Ördög Flóra 2005 Algyő 00:35,96

9 Dobó Annamária 2004 MAKÓ 00:36,10
10 Karasz Luca 2005 Algyő 00:37,06
11 Mucsi Mara 2004 Algyő 00:37,58
12 Mészáros Dóra 2005 Algyő 00:42,48
13 Balogh Lili 2005 Algyő 00:43,83
14 Vidács Viktória 2005 Algyő 00:48,32
15 Üveges Gabrielle 2005 Algyő 00:50,28

40 m fiú gyors
Korcsoport: 2
1 Novák Csongor 2004 Makói Úszó Klub 00:27,73
2 Paksi Botond 2004 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 00:27,76
3 Tornyi Barna 2005 Algyő 00:30,83
4 Süveg Merse 2004 MAKÓ 00:30,89
5 Forgó Dániel 2005 Algyő 00:31,30
6 Fekete István 2005 MAKÓ 00:33,81
7 Szabó Roland 2005 MAKÓ 00:34,52
8 Farkas Ádám 2004 Algyő 00:35,44
9 Farkas Dávid 2004 Algyő 00:38,32

4*20 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 1
1 Makó (Székelyhidi,Fülőp,Novák,Dobó) MAKÓ 01:01,20
2 1.fiú Algyő 01:33,22

4*40 m lány gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 Makó (Borka,Cérna,Siket,Dobó) MAKÓ 02:10,07
2 2.lány B Algyő 02:15,14
3 2.lány Algyő 03:08,45

Korcsoport: 3
1 3.lány Algyő 02:35,57
Korcsoport: 4
1 Makó (B) MAKÓ 01:46,42
2 4.lány Algyő 01:58,29

4*40 m fiú gyorsváltó
Korcsoport: 2
1 2.fiú Algyő 02:23,13
Korcsoport: 3
1 Makó (Juhász,Süveg,Szabó,Tamás) MAKÓ 02:03,31
2 Szőreg 2003 Szőregi Kossuth L. Ált. Isk. 02:06,98
3 3.fiú Algyő 02:16,19
Korcsoport: 4
1 4.fiú Algyő 02:02,73