Bejelentkezés

Szarvasi Rövidpályás Úszóverseny 2014. 11. 15. eredményei

Jegyzőkönyv adatai
Rendező: SZUSE
Helyszín: Szarvas
Uszoda megnevezése: Szent Klára Gyógyfürdő
Medence adatai: 25 m , 6 pályás
Időmérés típusa: elektromos, Polip
Lebonyolítás típusa: időfutamos
Verseny típusa: meghívásos

25 m. fiú hátúszás
1. versenyszám
2006
1. Batyik Andor 2006 Tótkomlósi ÚE 0:20,2
2. Havas Balázs 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:21,5
2. Nagy Patrik 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,5
4. Balázs Krisztián 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,7
5. Horváth Szabolcs 2006 Békéscsabai EÚK 0:22,2
6. Kiss Zoltán Áron 2006 Békéscsabai EÚK 0:22,5
7. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:22,8 nevezve 0:19.9 rontott 0:02.9
8. Márki Szabolcs 2006 Tótkomlósi ÚE 0:24,5
9. Susán Roland Zsolt 2006 Békéscsabai EÚK 0:24,9
10. Mile Dániel 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:25,1
11. Szabó Simon 2006 Békéscsabai EÚK 0:26,9
12. Reisz Dániel 2006 Békéscsabai EÚK 0:27,2
12. Vaszkán Bence 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:27,2
14. Farkas Martin 2006 Tótkomlósi ÚE 0:27,4
15. Budai Tamás 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:27,9
16. Csuvár Attila 2006 Békéscsabai EÚK 0:33,1

100 m. fiú hátúszás
3. versenyszám

2005
1. Csorvási Dominik 2005 Óázis Szsztmiklós 1:30,47
2. Antal András 2005 Orosháza ÚE 1:30,89
3. Kovács Balázs 2005 Békéscsabai EÚK 1:31,03
4. Borombós Márton 2005 Triton Sport 1:34,37
5. Forgó Dániel 2005 Algyői ÚKE 1:34,59  nevezve 1:37.48 javított 0:02,89
6. Cseresznyés Zoltán 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:35,64
7. Hajduk László 2005 Tótkomlósi ÚE 1:36,82
8. Kurta Kempf Milán 2005 Triton Sport 1:36,99
9. Tornyi Barnabás 2005 Algyői ÚKE 1:48,80 nevezve 1:49.80 javított 0:01.00
10. Kesztyűs Máté 2005 Várfürdő Kft Gyula 2:22,2

100 m. leány hátúszás
4. versenyszám

2001
1. Gábor Ronett 2001 Triton Sport 1:08,94
2. Bíró Csenge 2001 Békéscsabai EÚK 1:10,40
3. Kiss Annamária 2001 Orosháza ÚE 1:14,77
4. Nagy Natália 2001 Algyői ÚKE 1:23,53 nevezve 1:27.00 javított 0:03.47
5. Ignácz Kata 2001 Delfin Gyomaendrőd 1:26,47
6. Szaszák Zsuzsanna 2001 Triton Sport 1:27,48
7. Pásztor Adél 2001 Orosháza ÚE 1:29,12
8. Greksa Kinga 2001 Algyői ÚKE 1:29,85 nevezve 1:33.00 javított 0:03.15

2004
1. Bartyik Bianka 2004 Tótkomlósi ÚE 1:17,39
2. Forján Anna 2004 HSÚVC 1:20,8
3. Bondár Lilla 2004 Triton Sport 1:23,19
3. Szegedi Vanda 2004 Várfürdő Kft Gyula 1:23,19
5. Kiss Katalin 2004 Orosháza ÚE 1:24,53
6. Várkonyi Sarolta 2004 Tótkomlósi ÚE 1:25,02
7. Prekop Vera 2004 Békéscsabai EÚK 1:27,01
8. Forgó Luca 2004 Békéscsabai EÚK 1:27,65
9. Czizmadia Nóra 2004 Orosháza ÚE 1:30,65
10. Bacsa Gréta 2004 Tótkomlósi ÚE 1:31,69
11. Szalontai Dorina 2004 Óázis Szsztmiklós 1:33,66
12. Stefkovics Linda 2004 Békéscsabai EÚK 1:34,53
13. Kovács Eszter 2004 Triton Sport 1:38,59
14. Pásztor Szonja 2004 Orosháza ÚE 1:39,10
15. Cseke Laura 2004 Triton Sport 1:39,94
16. Ördög Boglárka 2004 Algyői ÚKE 1:47,97 nevezve 1:58:39 javított 0:10.42
17. Neumann Hanna 2004 HSÚVC 1:55,26
18. Szendrei Boglárka 2004 Gyomae.Úszó Sport Ey 1:56,6
19. Kiss Eleonóra 2004 Gyomae.Úszó Sport Ey 2:07,51
2005
1. Veres Laura 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:26,60
2. Borombós Anna 2005 Triton Sport 1:27,66
3. Bús Laura 2005 Tótkomlósi ÚE 1:36,33
4. Papp Vivien 2005 Orosháza ÚE 1:38,4
5. Csanádi Virág 2005 Békéscsabai EÚK 1:39,52
6. Buvar Csenge 2005 Tótkomlósi ÚE 1:42,54
7. Prohászka Bettina 2005 Tótkomlósi ÚE 1:43,41
8. Ördög Flóra 2005 Algyői ÚKE 1:50,57 nevezve 1:53.90 javított 0:03.33
9. Buvar Emese 2005 Tótkomlósi ÚE 1:52,3
10. Gulyás Fanni 2005 Békéscsabai EÚK 1:56,59
11. Dimák Fanni 2005 Orosháza ÚE 2:01,40
12. Kovácsik Szonja 2005 Orosháza ÚE 2:03,31
13. Fekécs Hanna 2005 Gyomae.Úszó Sport Ey 2:05,7

25 m. fiú mellúszás
5. versenyszám
2006
1. Nagy Patrik 2006 Békéscsabai EÚK 0:21,9
2. Batyik Andor 2006 Tótkomlósi ÚE 0:23,3
2. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:23,3 nevezve 0:24.20 javított 0:00.90
4. Márki Szabolcs 2006 Tótkomlósi ÚE 0:24,0
5. Balázs Krisztián 2006 Békéscsabai EÚK 0:25,7
6. Szabó Simon 2006 Békéscsabai EÚK 0:25,8
7. Solymosi Gábor 2006 HSÚVC 0:25,9
8. Kendrella Ákos 2006 Triton Sport 0:26,4
9. Kiss Zoltán Áron 2006 Békéscsabai EÚK 0:26,6
10. Havas Balázs 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:26,8
11. Budai Tamás 2006 Várfürdő Kft Gyula 0:27,3
12. Farkas Martin 2006 Tótkomlósi ÚE 0:28,1
12. Reisz Dániel 2006 Békéscsabai EÚK 0:28,1
14. Susán Roland Zsolt 2006 Békéscsabai EÚK 0:28,4
15. Vaszkán Bence 2006 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:30,2
16. Csuvár Attila 2006 Békéscsabai EÚK 0:32,9
2008
1. Vaszkán Milán 2008 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:28,9
2. Lázár Ákos 2008 Triton Sport 0:34,6
3. Tornyi Olivér 2008 Algyői ÚKE 1:15,1 n/a

50 m. fiú gyorsúszás
7. versenyszám

2005
1. Csorvási Dominik 2005 Óázis Szsztmiklós 0:35,82
2. Kovács Balázs 2005 Békéscsabai EÚK 0:36,09
3. Antal András 2005 Orosháza ÚE 0:37,45
4. Bán Balázs 2005 HSÚVC 0:40,61
5. Tornyi Barnabás 2005 Algyői ÚKE 0:41,32  nevezve 0:44:26 javított  0:02.94
6. Cseresznyés Zoltán 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:41,60
7. Forgó Dániel 2005 Algyői ÚKE 0:41,63 nevezve 0:43.02 javított 0:01.39
8. Szabó Bálint 2005 Békéscsabai EÚK 0:44,40
9. Zahuczky Dávid 2006 Algyői ÚKE 0:50,05 nevezve 0:53.00 javított 0:02.95
10. Kesztyűs Máté 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:56,81
11. Solymosi Gábor 2006 HSÚVC 0:57,38


50 m. leány gyorsúszás
8. versenyszám

2001
1. Kiss Annamária 2001 Orosháza ÚE 0:29,32
2. Bíró Csenge 2001 Békéscsabai EÚK 0:29,83
3. Ignácz Kata 2001 Delfin Gyomaendrőd 0:31,83
4. Nagy Natália 2001 Algyői ÚKE 0:34,52 nevezve 0:33.00 rontott 0:01.52
5. Greksa Kinga 2001 Algyői ÚKE 0:34,74 nevezve 0:36.51 javított 0:01.77

2004
1. Kiss Katalin 2004 Orosháza ÚE 0:33,31
2. Forján Anna 2004 HSÚVC 0:33,38
3. Szegedi Vanda 2004 Várfürdő Kft Gyula 0:34,79
4. Balog Lora 2004 Békéscsabai EÚK 0:36,01
5. Stefkovics Linda 2004 Békéscsabai EÚK 0:36,36
6. Forgó Luca 2004 Békéscsabai EÚK 0:36,39
7. Prekop Vera 2004 Békéscsabai EÚK 0:36,43
8. Szalontai Dorina 2004 Óázis Szsztmiklós 0:36,46
9. Ragályi Zsuzsanna 2004 Várfürdő Kft Gyula 0:36,6
10. Bacsa Gréta 2004 Tótkomlósi ÚE 0:37,58
11. Dencsi Henriett 2004 HSÚVC 0:42,79
12. Ördög Boglárka 2004 Algyői ÚKE 0:43,05 nevezve 0:51.11 javított 0:08.06
13. Mucsi Mara 2004 Algyői ÚKE 0:46,67 nevezve 0:54.13 javított 0:07.46
14. Rácz Luca 2004 HSÚVC 0:46,74
15. Kiss Eleonóra 2004 Gyomae.Úszó Sport Ey 0:48,

2005
1. Veres Laura 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:37,42
2. Szécsi Nikolett 2005 SZUSE 0:38,53
3. Buvar Csenge 2005 Tótkomlósi ÚE 0:38,81
4. Bús Laura 2005 Tótkomlósi ÚE 0:38,84
5. Papp Vivien 2005 Orosháza ÚE 0:39,31
6. Csanádi Virág 2005 Békéscsabai EÚK 0:40,92
7. Szilágyi Anica 2005 SZUSE 0:42,47
8. Csengődi Csillag 2005 SZUSE 0:43,79
9. Lökös Kinga 2005 HSÚVC 0:44,13
10. Szalai Réka 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:44,82
11. Gojdár Boglárka 2005 HSÚVC 0:44,98
12. Prohászka Bettina 2005 Tótkomlósi ÚE 0:45,01
13. Bozán Hanna 2006 SZUSE 0:46,01
14. Ördög Flóra 2005 Algyői ÚKE 0:46,29 nevezve 0:51.11 javított 0:04.82
15. Temesvári Kata 2005 Várfürdő Kft Gyula 0:46,53
16. Gulyás Fanni 2005 Békéscsabai EÚK 0:46,64
17. Buvar Emese 2005 Tótkomlósi ÚE 0:47,8
18. Vajnai Kincső 2006 HSÚVC 0:48,0
19. Bajusz Blanka 2005 SZUSE 0:48,9
20. Dimák Fanni 2005 Orosháza ÚE 0:52,17
21. Kovácsik Szonja 2005 Orosháza ÚE 0:52,48
22. Mészáros Dóra 2005 Algyői ÚKE 0:54,8 nevezve 1:07:52 javított  0:11.72
23. Balogh Lili 2005 Algyői ÚKE 0:56,91 nevezve 1:04:73 javított 0:07.82


100 m. fiú vegyesúszás
9. versenyszám

2005
1. Kovács Balázs 2005 Békéscsabai EÚK 1:29,21
2. Csorvási Dominik 2005 Óázis Szsztmiklós 1:29,54
3. Hajduk László 2005 Tótkomlósi ÚE 1:33,86
4. Forgó Dániel 2005 Algyői ÚKE 1:39,87 nevezve 1:42:32 javított 0:02.45
5. Cseresznyés Zoltán 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:40,22
6. Tornyi Barnabás 2005 Algyői ÚKE 1:45,55 nevezve 1:48:00 javított 0:02.45
7. Kesztyűs Máté 2005 Várfürdő Kft Gyula 2:13,54

100 m. leány vegyesúszás
10. versenyszám

2004
1. Kiss Katalin 2004 Orosháza ÚE 1:22,20
2. Bondár Lilla 2004 Triton Sport 1:22,34
3. Forján Anna 2004 HSÚVC 1:24,92
4. Stefkovics Linda 2004 Békéscsabai EÚK 1:26,84
5. Szegedi Vanda 2004 Várfürdő Kft Gyula 1:28,39
6. Forgó Luca 2004 Békéscsabai EÚK 1:29,23
7. Ragályi Zsuzsanna 2004 Várfürdő Kft Gyula 1:30,48
8. Balog Lora 2004 Békéscsabai EÚK 1:31,17
9. Prekop Vera 2004 Békéscsabai EÚK 1:31,29
10. Szalontai Dorina 2004 Óázis Szsztmiklós 1:31,78
11. Bacsa Gréta 2004 Tótkomlósi ÚE 1:35,83
12. Ördög Boglárka 2004 Algyői ÚKE 1:49,04 nevezve 1:58.54 javított 0:09.50
13. Dencsi Henriett 2004 HSÚVC 1:49,56
14. Rácz Luca 2004 HSÚVC 1:58,88
15. Neumann Hanna 2004 HSÚVC 2:00,72
2005
1. Bús Laura 2005 Tótkomlósi ÚE 1:31,77
2. Veres Laura 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:33,93
3. Papp Vivien 2005 Orosháza ÚE 1:34,76
4. Szécsi Nikolett 2005 SZUSE 1:37,44
5. Csanádi Virág 2005 Békéscsabai EÚK 1:37,91
6. Buvar Csenge 2005 Tótkomlósi ÚE 1:38,50
7. Prohászka Bettina 2005 Tótkomlósi ÚE 1:47,69
8. Szalai Réka 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:49,2
9. Lökös Kinga 2005 HSÚVC 1:51,19
10. Csengődi Csillag 2005 SZUSE 1:53,87
11. Ördög Flóra 2005 Algyői ÚKE 1:53,97 nevezve 1:53.67 rontott 0:00.3
12. Temesvári Kata 2005 Várfürdő Kft Gyula 1:54,59
13. Buvar Emese 2005 Tótkomlósi ÚE 1:54,96
14. Gulyás Fanni 2005 Békéscsabai EÚK 1:55,31
15. Szilágyi Anica 2005 SZUSE 1:59,52
16. Bajusz Blanka 2005 SZUSE 2:08,07